1 URODZINY

urodziny

Dzisiaj mija rok, od kiedy, moje pomysły zostały w 100% zrealizowane. Nawet nie pamiętam dokładnie jak to się zaczęło. Skąd ten zwariowany pomysł zakiełkował w mojej głowie? Może wtedy, jak koleżanki z mojej grupy ,w Kreatywnej Pedagogice, koniecznie chciały dowiedzieć się, co było na spotkaniu podczas ich nieobecności. Pomyślałam sobie, że mogę podzielić się tym wszystkim nie tylko z nimi, ale z większą grupą. A jak głośno o założeniu bloga wspomniałam, ot tak, trochę pół żartem, pół serio, to się zaczęło. Moja przyjaciółka Iza natychmiast podchwyciła ten wręcz nierealny pomysł i skutecznie i z humorem agitowała w tej sprawie.

Pewien MMS od Izy:

cid0_1

Tak się zaczęła ta przygoda. W sumie umieściłam 58 wpisów i mam 94.000 wejść z 54 krajów! W większości nigdy nie będę. Kolorowe miejsca na mapie, to te, w których pojawił się blog Frau Buda.

untitled-design-2

21

Mimo, że jestem germanistą, to mojemu sercu jest bliskie nie tylko nauczanie j. niemieckiego, ale wszystko co jest związane ze szkołą. Sprawy wychowawcze, nauczanie początkowe, i wszystkie inne przedmioty. Spotykam się nie tylko z nauczycielami języków obcych, ale i z innymi i wspólnie odkrywamy, że więcej nas łączy, niż dzieli Jak wiele elementów możemy wykorzystać na naszych zajęciach i to na każdym poziomie. To doświadczenie powoduje, że ten blog jest różnorodny i taki chyba będzie.

Czego więc życzyć sobie na te urodziny?

Chyba drugiego takiego roku, wielu zadowolonych czytelników i nowych pomysłów, oby się nie skończyły.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Frau Buda!

 

Reklamy

2 uwagi do wpisu “1 URODZINY

  1. Pamiętam jak powstała nazwa i pewną taką nieśmiałość autorki bloga, czy to wielu zainteresuje. A to już tyle osób zobaczyło! Wiem od czytelników, że to ważne miejsce, w którym spotykają się różne światy i sposoby myślenia. To też piękny przykład na to, że warto innym ofiarować coś, co pomoże, nie oczekując nic w zamian.

    Polubienie

  2. Malgosia

    Gratuluję serdecznie! Warto było zacząć☺kilkanaście dni temu ujrzałam Ten Blog.Mnóstwo wspaniałych i zrealizowanych pomysłów. Brawo☺

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s