MIKOŁAJE O SŁODKIM WNĘTRZU

swiateczn

Jak już kiedyś w swoich wcześniejszych wpisach wspominałam, lubię robić drobne prezenty dla swoich uczniów. Nie musi to być nic drogiego, ale to, że o nich pamiętam, owocuje. Oni naprawdę to doceniają, cieszą się, a jak oni, to i ja. To takie koło zamknięte. Jak oni są zadowoleni, to i ja, czyli im robiąc prezenty, robię też sobie. Chociaż oni nigdy nie zapominali o mnie, a najfajniejsze są przecież prezenty zrobione własnoręcznie.

Dlatego dzisiaj chciałabym zaproponować Wam Mikołaje z słodką niespodzianką w środku. Jest to bardzo prosta praca plastyczna, którą można zrobić podczas filmu. Wystarczy przygotować papier z bloku technicznego, klej i trochę wstążki. A do środka włóżmy trochę słodkości. Mikołaje możemy podarować podczas wigilii klasowej, będzie to dla nich prawdziwa niespodzianka i miłe urozmaicenie tego wyjątkowego spotkania.

untitled-design

Moi uczniowie wykupywali prezenty. Zawsze umieli się stosownie zachować, może dlatego, że często to robili i wiedzieli, że to jest zabawa, a nie robienie sobie na złość. A na czym to wykupowanie polega? Jedna osoba mówi: „Osoba która zostanie wylosowana, musi zrobić 10 przysiadów”, Wtedy ja ze swojego magicznego koszyczka losuję podpisany już wcześniej podpisanego Mikołaja i właściciel przyszłego prezentu musi wykonać zadanie.

A tu krok po kroku, jak zrobić takie Mikołaje.

21

34

56

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “MIKOŁAJE O SŁODKIM WNĘTRZU

  1. Pingback: Wigilia klasowa wg planu

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s